Professional Manager Wanted

Ieškome būsimos Prekybos Projektų Vadovės arba Vadovo

Darbo pobūdis:

  • darbas poroje su Prekybos Projektų Vadove
  • prekybos ir lojalumo programų organizavimas prekybos tinkluose Lietuvoje ir užsienyje

Reikalavimai:

  • ambicingumas
  • stiprūs organizaciniai gebėjimai
  • marketingo ir reklamos išmanymas
  • anglų kalbos mokėjimas
  • kompiuterinis raštingumas
  • dėmesys detalėms

Ką mes siūlome

  • darbą modernioje ir ambicingoje kompanijoje (pradėjusi prekybos programų organizavimo verslą tik 2014 metais, inChase dabar yra šios veiklos lyderė Baltijos šalyse; kompanijos apyvarta kiekvienais metais auga daugiau nei 50%; šiuo metu kompanijos klientai yra beveik visi pagrindiniai prekybos tinklai Baltijos šalyse)
  • galimybė tobulėti ir siekti karjeros kompanijos viduje (tikimės, kad praėjus metams galėsime pasiūlyti Prekybos Projektų Vadovo poziciją)
  • jauki darbo vieta naujai įrengtame biure šalia Vilniaus senamiesčio
  • € 1'500 darbo užmokestį "į rankas" ir premijas priklausančias nuo projektų, ties kuriais dirbama, pelno

Sudomino? Rašykite arba skambinkite Agnei.